× اخبار حاوی برچسب :

امورزیربنایی

تعداد :9
کریدور شمال- جنوب‌‌ راهی برای اتصال ایران، روسیه و هند

چابهار- ایرنا- کریدور بین ‌المللی حمل و نقل شمال- جنوب‌‌، اقیانوس هند و خلیج ‌فارس را از طریق ایران به دریای خزر سپس از طریق روسیه به سن‌ پترزبورگ و شمال اروپا متصل می‌ کند.

70میلیارد ریال برای توسعه روستای طیس چابهار پیش بینی شده است

چابهار- ایرنا - عضو هیات مدیره و معاون فنی و مهندسی منطقه آزاد چابهار گفت:70 میلیارد و 500 میلیون ریال برای توسعه و ساماندهی زیرساخت های روستای طیس این شهرستان در جنوب سیستان و بلوچستان در سالجاری پیش بینی شده است.

10 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در ایرانشهر افتتاح شد

زاهدان - ایرنا - 10 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان به مناسبت عید فطر افتتاح شد.

600 خانوار روستای عثمان آباد چابهار نیازمند برقرسانی هستند

چابهار- ایرنا - بخشدار مرکزی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 600 خانوار روستای عثمان آباد واقع در 6 کیلومتری نوار ساحلی چابهار- رمین نیازمند برقرسانی هستند.

250 میلیارد تومان برای انتقال آب سد زیردان به چابهار مصوب شد

چابهار- ایرنا - مدیر آب وفاضلاب شهری چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 250 میلیارد تومان برای انتقال آب سد زیردان به چابهار مصوب شده و قرار است این طرح بزرگ آبرسانی در مدت 36 ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.

کاشی برای نخستین بار از زاهدان به پاکستان صادر شد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل راه آهن جنوب شرق کشور(مستقر در زاهدان) گفت: برای نخستین بار کاشی از خط ریلی زاهدان - میرجاوه به کویته پاکستان امروز/شنبه/ صادر شد.

200میلیارد تومان برای توسعه سواحل مکران هزینه شده است

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 200 میلیارد تومان از محل تسهیلات کمک های فنی و اعتباری سواحل مکران در 2 سال گذشته برای طرح های صنعتی در شهرستانهای چابهار و کنارک هزینه شده است.

14 شرکت سرمایه گذاری فرآوری برنج در چابهار 347 شغل ایجاد کرده اند

چابهار- ایرنا- مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: تعداد 14 شرکت سرمایه گذاری فرآوری، بسته بندی و تولید برنج در این منطقه آزاد 347 شغل ایجاد کرده اند.

نظارت بر کیفیت اجرای طرح های عمرانی در سیستان و بلوچستان ضروریست

زاهدان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نظارت بر اجرای طرح های عمرانی با همکاری سازمان نظام مهندسی در این استان ضروری است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved