× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :7206
طرح "اقدام ملی مسکن" به مردم و اقتصاد ضرر می‌رساند

در حالیکه گفته می‌شود طرحی تحت عنوان "اقدام ملی مسکن" از سوی نمایندگان مجلس برای خانه‌دار کردن مردم در دستور کار قرار گرفته که منابع آن از طریق خطوط اعتباری بانک مرکزی تامین خواهد شد، یک کارشناس اقتصادی ضمن انتقاد و تحلیل از این طرح گفت: با این امر، ...


اجماع اتاق ایران و دولت برای مدیریت آثار اقتصادی کرونا

خرم‌آباد- نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران، تبعات اقتصادی شیوع کرونا در ایران و جهان را تشریح کرد و از تلاش اتاق ایران و دولت برای شناسایی و رفع مشکلات ناشی از این مسئله خبر داده است.

نگاهی به وضع اقتصادی کشورهای کمونیستی

چین بهترین وضعیت اقتصادی را در کشورهای اردوگاه کمونیست دارد.

هنوز به تعداد دستگاه‌های ایکس ری در گمرکات اضافه نشده است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیگیر تأمین کمبودها هستیم ولی هنوز درخواست ما مبنی بر تأمین دستگاه‌های ایکس ری در گمرکات انجام نشده است.

شرایط امن و پایدار بازار سرمایه به حفظ ارزش پول منجر می‌شود

وزیر اقتصاد با تاکید بر نقش مهم بازار سرمایه به عنوان کریدور اصلی تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی در کشور، خواستار نقش آفرینی هرچه گسترده‌تر این بازار در تحقق اقتصاد مردم بنیان شد.

کارنامه کمیسیون اقتصادی مجلس/ طرح‌های مفیدی که تبدیل به قانون نشد

برخی از طرح ها و لوایحی که در کمیسیون اقتصادی مجلس دهم بررسی شده اند پتانسیل خوبی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور دارند اما به دلایلی مثل کندی فرایند تصویب قوانین،هنوز تبدیل به قانون نشده اند.

اقتصاد ایران حتماً باید با بازار مالی جهان ارتباط داشته باشد

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه اقتصاد ایران اگر بخواهد به ظرفیت خود برسد حتماً باید با بازار مالی جهان ارتباط داشته باشد، گفت: معنی اقتصاد مقاومتی اقتصاد منزوی‌ مدنظر بدخواهان نیست.

صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی رشد اقتصادی جهان را کاهش داد

صندوق بین‌المللی پول با اشاره به تحولات منفی غیرمنتظره در برخی بازارهای در حال ظهور (به ویژه هند) و افزایش ناآرامی‌های اجتماعی، پیش‌بینی خود از رشد اقتصادی جهان را کاهش داد.

از آرزوی پشت‌میزنشینی تا استخدام دولتی!

در حالی که بیش از ۴۵ درصد مراجعه کنندگان به مراکز آموزش مهارتی و فنی و حرفه‌ای را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می‌دهند، آمارها حاکی از آن است که از میان آموزش دیدگان مهارتی دست کم ۶۰ درصد جذب بازار کار می‌شوند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved