پیش‌بینی افزایش ۱۵ درصدی تولید ماهی قزل آلا در سال جاری

معاون توسعه آبزی‌پروری سازمان شیلات ایران گفت: در تولید ماهی قزل آلا، طبق برنامه ششم توسعه پیش رفته و پیش‌بینی می‌کنیم ۱۵ درصد افزایش تولید داشته باشیم.

ضعف دولت در دیپلماسی اقتصادی/ ضرورت اختصاص یارانه به دارو

شاهرود - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، ضعف دولت در دیپلماسی اقتصادی را از جمله دلایل ایجاد بروز برخی مشکلات دانست و گفت: اختصاص یارانه به بخش تولید دارو ضروری است.

۷۰ درصد از کشاورزان سیلاب زده دزفول خسارت دریافت کردند

دزفول- سرپرست فرمانداری دزفول گفت: با پیگیری های انجام شده ۷۰ درصد از کشاورزان سیلاب زده دزفول خسارت دریافت کردند و خسارت مابقی نیز به زودی پرداخت می شود.

پایان فصل برداشت برگ سبز چای/ ۲۸ هزار تن چای ایرانی تولید شد

رییس سازمان چای کشور گفت: در سال جاری ۲۸ هزار تن چای خشک تولید شد که در مقایسه با تولید سال گذشته ۱۱ درصد رشد داشته است.

کشت بذر کنجد به صورت کاملاً مکانیزه در دزفول انجام شد

دزفول- مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: با همکاری برخی مراکز تحقیقاتی موفق به کشت بذر کنجد به صورت کاملاً مکانیزه در این شهرستان شدیم.

افزایش ۴۸ درصدی نرخ تورم تولیدکننده زراعی

نرخ تورم سالیانه تولیدکننده زراعت، باغداری و دامداری سنتی در زمستان سال گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل‌تر از آن ۴۷.۸ درصد افزایش یافته است.

لغو ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت شیطنت است

دبیر انجمن برنج کشور با بیان اینکه چرا باید در سال ٩٨ برنج تولیدی سال ٩٧ گران شود؟، گفت: مطلقا کسری برنج نداریم و نیازی به واردات در سال ٩٨ نیست.

طرح های آبخیزداری در سطح ۱ میلیون هکتار اجرا شد

مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در سال ۹۷ طرح های آبخیزداری در سطح ۱ میلیون هکتار اجرا شد.

تخصیص ارز به واردکنندگان با کارت بازرگانی جدیدالصدور محدود شد

معاون وزیر جهادکشاورزی در نامه‌ای به معاونت های تخصصی این وزارتخانه محدودیت ها و شروطی را برای واردات توسط کسانی که از زمان صدور کارت بازرگانی آنها کمتر از یکسال می گذرد، اعلام کرد.

نامه حجتی به رحمانی فضلی درباره ملخ‌های صحرایی

سخنگوی سازمان حفظ نباتات کشور گفت: وزیر جهاد در نامه‌ای به رحمانی فضلی، رئیس ستاد مدیریت بحران کشور خواستار اختصاص ٢٠ میلیارد دیگر اعتبار برای مبارزه برای ملخ صحرایی شده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved