طرحی برای حفظ ۱.۷ میلیون شغل در بخش تعاون

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ارسال طرحی به دولت خبر داد که ضمن تثبیت و صیانت از اشتغال بخش تعاون، زمینه توسعه کسب و کارها و تکمیل طرح‌های نیمه تمام را فراهم خواهد کرد.

ارزش اوراق دلاری به پایین‌ترین سطح دو سال اخیر رسید

تشدید جنگ تجاری بین چین و آمریکا بار دیگر بازدهی اوراق قرضه وزارت خزانه‌داری آمریکا را کاهش داد.

قیمت این روزهای مسکن از نگاه معاون وزیر راه و شهرسازی

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: متأسفانه قیمت‌های سرسام آور مسکن امروز این مسئله را به موضوع اول کشور تبدیل کرده است که افزایش نرخ ارز یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش قیمت‌ها بوده است.

۵ماه از وعده مسکنی دولت گذشت

برنامه اقدام ملی برای تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ که توسط محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ارائه شده با همه تلاش‌ها پس از پنج ماه شکل عینی و عملیاتی به خود نگرفته و چالش‌های آن در پنج مورد بررسی شد.

اعلام وضعیت تونل منفجرشده آزادراه تهران-شمال

آخرین وضعیت تونل در دست ساخت آزادراه تهران-شمال در محور کندوان که دچار انفجار شده بود تشریح شد.

اتصال روستا به تجارت الکترونیک از برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید

رئیس هیأت مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: یکی از برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید اتصال روستا به تجارت الکترونیک است و با همکاری با استارت آپ ها با جدیت در حال انجام و نهایی سازی آن هستیم.

تقسیط ۴۵ ماهه بدهی معوق کارفرمایان/بخشش جرایم کارفرمایان خوش‌حساب

بدهی معوق حق بیمه کارفرمایانی که توان پرداخت به صورت یکجا را نداشته باشند تا ۴۵ ماه و برای کارگاه‌های بحرانی تا ۶۰ ماه تقسیط می‌شود.

آغاز طرح آمایش اتباع افغانستانی از ۷ خرداد

مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز اجرای هم زمان طرح آمایش ۱۴ و تمدید و صدور پروانه کار موقت (کارت کار) اتباع افغانستانی در ۱۵ استان خبر داد.

راه‌آهن شمال بازگشایی شد

با بازگشایی مسیر ریلی گرگان - اینچه برون، محور ریلی شمال نیز پس از محور جنوب به طور کامل بازگشایی شد تا امکان تردد قطارهای باری و مسافری در این مسیر نیز به طور کامل فراهم شود.

دخالت دولت در بازار اجاره امکان‌پذیر نیست

یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن بیش از نرخ تورم در سال جاری بعید به نظر می‌رسد گفت: هر نوع دخالت دولتی در بازار اجاره منجر به ایجاد فضای غیر شفاف می‌شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved