نامه وزارت صمت به وزیر کشور/مسئولان مانع جابجایی الکل صنعتی نشوند

قائم مقام وزیر صنعت در نامه‌ای به وزیر کشور درخواست کرد به استانداران، فرمانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود که در شرایط فعلی ممانعتی برای جابجایی اقلامی مانند الکل نداشته باشند.

واردات خودرو در سال ۹۹ مجاز است

لایحه بودجه سال آینده که هم اینک به شورای نگهبان ارائه شده، در یکی از بندهای الحاقی خود، واردات خودرو را به صورت مشروط مجاز کرده است.

رسوب ۲ میلیون تُن ذرت در بنادر

دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور گفت: ۲ میلیون تُن ذرت به منظور تأمین نیاز صنایع وابسته، وارد کشور شده اما به دلیل عدم تأمین ارز در بنادر رسوب کرده است.

کالاهای بهداشتی و ضدعفونی‌کننده در گروه کالاهای اساسی قرار گرفتند

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که کالاهای بهداشتی و ضدعفونی کننده در گروه یک کالاهای اساسی و ضروری قرار گرفته و مشمول کنترل قیمت، مبارزه با احتکار، گرانفروشی، اختفاء و .... هستند.

نگاهی به بازار طلا، سکه و ارز

جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز را در این خبر بخوانید.

پیشنهاداتی برای پیشگیری از رکود اقتصادی کرونا

دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای جلوگیری از رکود اقتصادی در پی شیوع ویروس کرونا و مسئولیت اجتماعی بخش تولید و کارآفرینی در کنار اقدامات دولت، پیشنهاداتی در این زمینه ارائه کرد.

افزایش قیمت انواع ماسک به بهانه شیوع کرونا ممنوع و غیرقانونی است

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: هرگونه افزایش قیمت انواع ماسک به بهانه شیوع کرونا ممنوع و غیرقانونی است.

تمدید غیرحضوری گواهی امضای الکترونیکی

معاون زیرساخت کلید عمومی و امنیت اطلاعات تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، از راه‌اندازی سامانه تمدید غیرحضوری گواهی امضای الکترونیکی در مرکز «دولتی میانی عام» خبر داد.

ترویج درختکاری در گروه خودروسازی سایپا

مدیرعامل و تعدادی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا، با غرس چند اصله نهال در آستانه روز درختکاری این اقدام پسندیده را ترویج کردند. 

زیرساخت تغییر الگوی خرید اینترنتی فراهم شود

قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی با ارسال نامه‌ای به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای تغییر الگوی خرید از حضور به اینترنت شد.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved