پرداخت مطالبات قطعه سازان تسریع شود

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی گفت: قطعه سازان با کار جهادی و تأمین قطعات صنعت خودروسازی، این صنعت را از رکود به رونق رساندند که این روند با پرداخت مطالبات قطعه سازان ادامه خواهد یافت.

دستور روحانی به همتی برای تامین ارز واردات ماسک و لباس پزشکی

قائم‌مقام وزیرصمت بابیان اینکه حمایت از تولیدداخلی ماسک‌ولباس پزشکی در دستورکار این وزارتخانه قرار دارد،از دستور رئیس‌جمهور به بانک‌مرکزی برای تامین بدون‌پیش‌شرط ارز واردات این اقلام خبرداد.

ایمیدرو بدهی دوره هشت ساله خود با دولت را تسویه کرد

رئیس هیات عامل ایمیدرو از تسویه بدهی این سازمان بابت «سود سهم دولت» خبر داد و گفت: ایمیدرو امسال برای نخستین بار، بدهی یک دوره هشت ساله را با دولت تسویه کرد.

واردات ملزومات بهداشتی و ضدعفونی کننده تسریع می‌شود

شرکت‌ها، واحدهای تولیدی و تأمینی ملزومات بهداشتی و ضدعفونی کننده در صورت تمایل برای واردات مواد اولیه و اقلام کالایی این حوزه، می‌توانند به وزارت صمت و سازمان غذا و دارو مراجعه کنند.

موز، پیاز و لیموشیرین خیز برداشتند؛ لیموترش ارزان شد

در حال حاضر موز و لیموشیرین با قیمت کیلویی حدود ۱۸ هزارتومان و پیاز نیز با قیمت حدود ۱۰ هزارتومان در خرده فروشی‌ها عرضه می‌شوند که نشان می‌دهد این سه محصول نیز نسبت به هفته‌های گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه می‌کنند.

کسب و کارهای کوچک را دریابیم

یک فعال اقتصادی معتقد است آنچه در روزهای گذشته تحت تاثیر شیوع کرونا در کشور رخ داده، هرچند در سطوح کلان می‌تواند تاثیراتی بر شرایط اقتصادی کشور بگذارد اما باید فشار وارد شده به کسب و کارهای کوچک را نیز دید و از آن‌ها حمایت کرد.

قیمت خودروهای خارجی را به نصف می‌رسانیم

طبق اعلام دبیر انجمن واردکنندگان خودرو چنانچه مجاز اعلام شدن واردات خودرو در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ واقعا اجرا شود و نرخ تعرفه واردات کاهش یابد، واردکنندگان خودرو آمادگی کامل برای تامین نیاز خودروهای وارداتی را خواهند داشت که در این صورت می‌توانند قیمت...

باید تاثیر کرونا بر صادرات را کم کنیم

رییس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است برای آنکه تاثیر شیوع کرونا بر صادرات کالایی ایران کاهش یابد، باید صادرکنندگان و رایزنان اقتصادی فعالیت‌های خود را مضاعف کرده و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنند.

پاکستان مرز خود را برای کالای تجاری ایران باز کرد

سخنگوی گمرک ایران گفت: از صبح امروز پاکستان اجازه ورود کامیون های ایرانی برای جابجایی کالاهای صادراتی ایران را صادر کرد.

تبلیغ غیرواقعی در فروش‌های فوق‌العاده و حراج‌ها ممنوع است

روسای اتاق های اصناف مراکز استان‌ها ملزم به جلوگیری از تبلیغ غیرواقعی در فروش فوق‌العاده و حراج‌های صنفی شدند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved