مراکز درمانی، اولویت توزیع/ هفته‌ای ۴۰ میلیون ماسک نیاز داریم

مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت با بیان اینکه هر آنچه تولید می‌شود به زنجیره توزیع وزارت بهداشت تحویل داده می‌شود، گفت که طبق اعلام وزارت بهداشت تقاضای هفته‌ای ماسک، ۴۰ میلیون عدد است و اولویت توزیع اقلام بهداشتی در حال حاضر مراکز درمانی...

شناسایی ۷۶۰ محدوده امیدبخش معدنی

رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از شناسایی ۷۶۰ محدوده امیدبخش معدنی در اکتشافات جدید خبر داد.

رشد ۳۳ درصدی صید فانوس ماهیان در آب‌های دریای عمان

مدیرکل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران از صید ۲۶ هزار و ۵۴۸ تُن فانوس ماهی در آب‌های دریای عمان طی ۱۱ ماهه نخست امسال خبر داد.

شایعه توقف خدمات گمرکی در مرزهای مشترک با افغانستان تکذیب شد

سخنگوی گمرک ایران شایعه توقف خدمات گمرکی در مرزهای مشترک با افغانستان را تکذیب کرد.

ورود محموله های جدید مقابله با کرونا به گمرک شهید رجایی

ناظر گمرکات هرمزگان گفت: ۲۰ تن ماسک، ۷۱ تن دستکش و ۶۵ تن ماده ضدعفونی کننده آماده ترخیص از گمرک بندرشهید رجایی بندرعباس است.

رونق تولید ماسک و لباس پزشکی/تولیدکنندگان پوشاک دست به کار شدند

چرخ تولیدکنندگان پوشاک هنوز می‌چرخد؛ولی این بار برای تولید ماسک و لباس پزشکی تا نشان دهد رکود ناشی از کرونا در بازار شب عید لباس‌فروشان،نتوانسته تولید را از پا درآورد و کارگاهها مشغول کارند.

چرا همچنان ماسک کمیاب است؟/ مواد ضد عفونی‌کننده تامین است

رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران می‌گوید: با وجود تمام تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته، دلیل کمیاب بودن ماسک در جامعه، افزایش ناگهانی و نامتعارف تقاضا است که تاکنون شبیه به آن وجود نداشته است.

ساخت استراحت‌گاه‌های موقت برای کادر درمان بیمارستان‌ها

اتاق بازرگانی ایران می‌گوید به منظور حمایت از کادر درمان بیمارستان‌ها در مقابله با ویروس کرونا، استراحت‌گاه‌های موقت برای آنها احداث خواهد کرد.

آمادگی تحویل ۵۰ دستگاه آمبولانس ایران خودرو دیزل به وزارت بهداشت

۵۰ دستگاه خودروی آمبولانس پیشرفته تجهیز شده توسط شرکت ایران خودرو دیزل برای استفاده در ناوگان امدادی کشور و خدمت‌رسانی به ستاد مبارزه با کرونا آماده تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

مشکل کامیون‌های ایرانی در مرزهای ترکیه حل شد

وزیر تجارت ترکیه در تماس تلفنی با محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که مشکل کامیون های ایرانی در مرزهای ترکیه حل شد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasaneheco
telegram: http://t.me/rasaneheco
tel: +98914002213
© 2017 Rasaneh Eghtesadi Rights Reserved